ВО "Свобода"

ENG

23 серпня 2017
У Полтаві свободівці всьоме організували автопробіг до Дня Державного Прапора
У Полтаві свободівці всьоме організували автопробіг до Дня Державного Прапора

23 серпня 2017 року колона автомобілів із державною та свободівською символіками проїхала центральними вулицями Полтави з нагоди Дня Державного Прапора України.

Колона рухається центральними вулицями міста
Колона рухається центральними вулицями міста

Колона, якою рухалися автівки під державними та свободівськими стягами, рушила від пам'ятника Гетьману Івану Мазепі та поїхала "по кільцю". Під час руху свободівської автоколони містяни й інші автомобілісти вітали учасників автопробігу. З автівок лунала українська музика та привітання полтавців із Днем прапора та Днем Незалежности.

Автопробіг до Дня Державного Прапору
Автопробіг до Дня Державного Прапору

Виступаючи на завершальному мітингу, голова Полтавської міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук зауважив: "Саме сьогодні, в День прапора, ми демонструємо єдність української нації у бажанні та спроможності дати відсіч московській агресії. В нашій країні війна. Хлопці йдуть у бій за Україну і мають при собі синьо-жовті прапори, які допомагають зберегти силу. Полтава ‒ національно свідоме місто. Основою автопробігу є об'єднання. Ми проводимо його вже сьомий рік. У колоні є зазвичай до 20 машин. Цей захід є символом шани всім борцям, які поклали життя за те, аби синьо-жовтий прапор майорів над українською землею. Слава героям минулого і сьогодення!"

Світлини: goo.gl.

Відео: youtu.be.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"