ВО "Свобода"

ENG

17 серпня 2017
З ініціятиви свободівців у Лубнах заборонили збирати кошти в навчальних закладах
З ініціятиви свободівців у Лубнах заборонили збирати кошти в навчальних закладах

17 серпня 2017 року на черговій сесії Лубенської міської ради депутатський корпус ухвалив рішення про заборону збирати з батьків кошти на поточний ремонт та утримання загальноосвітніх та дошкільних закладів.

Ініціятором проєкту рішення про впорядкування окремих питань фінансово-господарської діяльности загальноосвітніх та дошкільних закладів міста Лубни став депутат фракції ВО "Свобода" в Лубенській міській раді Валерій Больбот.

Націоналіст презентував розроблений документ та переконливо загітував народних обранців Лубен голосувати за важливе для громади рішення. Депутатський корпус підтримав проєкт рішення 23 голосами.

"Заборона збору коштів з батьків учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів ‒ надзвичайно важливий крок для нівелювання корупції у системі освіти. Управління освіти міста має ознайомити педагогічних працівників всіх рівнів щодо порядку отримання благодійних внесків за законом. Виключно на добровільних засадах має відбуватися отримання внесків з наступним їх документальним оформленням та прозорістю використання. Хоча націоналісти усвідомлюють ‒ побори не зникнуть, якщо не буде постійної боротьби батьків за свої права", ‒ зазначив депутат-свободівець Валерій Больбот.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"