ВО "Свобода"

ENG

18 серпня 2017
Олександр Ілюха: Свободівці завадили недоцільному використанню коштів б'юджету Котелевщини
Олександр Ілюха: Свободівці завадили недоцільному використанню коштів б'юджету Котелевщини

18 серпня 2017 року відбулася чергова сесія Котелевської районної ради. У питання "Про затвердження розпоряджень голови районної ради і голови районної адміністрації" було включено преміювання апарату районної ради. Завдяки наполегливості і чіткій позиції депутати-свободівці завадили вчиненню корупційного правопорушення.

Передбачалося затвердити кожному працівнику апарату Котелевської райради премію у розмірі посадового окладу до 24 серпня цього року. В ході голосування голова районної ради від партії "Рідне місто" В. Тимошенко і заступник голови районної ради від "СДП" І. Овчаренко висловилися за призначення премій їм і апарату районної ради до 24 серпня.

Голова фракції "Свободи" в Котелевській райраді Олександр Ілюха наголосив на очевидному конфлікті інтересів у цьому питанні. В.Тимошенко був змушений звернутися до присутніх депутатів із пропозицією переголосувати. В підсумку рішення про призначення премій не набрало достатньо голосів (забракло одного голосу).

"Голосувати за призначення премій самим собі ‒ це ганьба для нинішніх посадовців! Свободівці у таких випадках ретельно стежитимуть за всіма питаннями порядку денного на предмет корупційних правопорушень.

Націоналістам вдалося заощадити більше 40 тисяч гривень з податків громади, а ці кошти можна спрямувати на допомогу учасникам московсько-української війни", ‒ наголосив Олександр Ілюха.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"