ВО "Свобода"

ENG

7 серпня 2017
"Свобода" висловлює співчуття з приводу смерти побратима Олега Супруненка
"Свобода" висловлює співчуття з приводу смерти побратима Олега Супруненка

7 серпня 2017 року після 26 днів боротьби, пішов з життя побратим, голова фракції ВО "Свобода" у Миргородській міській раді, очільник міської "Свободи" Олег Супруненко.

Олег був активістом, який протягом років перебував поруч та проводив активну агітаційну роботу, постійно відвідував усі загальноукраїнські патріотичні акції та заходи, був активним волонтером. Він займав чітку політичну позицію та перебував у протистоянні з провладною більшістю, захищав інтереси миргородців. У Олега залишилися дружина та маленький син.

Нагадуємо, що 12 липня в Миргороді о 1-й годині ночі на свободівця напали невідомі у масках, які нанесли йому тяжкі поранення: серйозні травми голови та численні переломи. Олега покинули у непритомному стані на узбіччі. Більше трьох тижнів (26 днів) він знаходився в реанімації у вкрай тяжкому стані. Правоохоронці не відкидають версію, пов'язану з професійною та політичною діяльністю Олега.

Націоналісти разом із громадою Миргорода триматимуть на контролі слідство. Якщо вимоги не будуть задоволені до наступної сесії ‒ громада не виключає самосуд, адже люди вже побоюються за своє власне життя в Миргороді й на території регіону.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олега Супруненка. Про дату, місце та час поховання буде повідомлено згодом.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"