ВО "Свобода"

ENG

4-5 серпня 2017
Юрій Левченко зустрівся із громадою Полтавщини
Юрій Левченко зустрівся із громадою Полтавщини

4 та 5 серпня 2017 року голова підкомітету з питань оцінки законопроєктів щодо впливу на показники б'юджету та відповідности б'юджетному законодавству Комітету Верховної Ради України з питань б'юджету свободівець Юрій Левченко відвідав Полтавську область.

Зустрічі з громадою відбулися у Миргороді, Лохвиці, Карлівці, Кобеляках, Нових Санжарах та в с. Дібрівка. В Миргороді у свободівця була ще й окрема місія ‒ зробити все можливе, щоб правоохоронці та місцева влада не забули про розслідування замаху на вбивство депутата-свободівця міської ради Олега Супруненка. Нагадаємо, що бандити напали на нього 12 липня та спробували вбити за його принципову позицію проти корупції в місті, відтоді він бореться за життя у лікарні.

Згодом у Кобеляках, відповідаючи на запитання громади щодо добровільного об'єднання населених пунктів в об'єднані територіяльні громади, свободівець наголосив: "Унаслідок так званого добровільного об'єднання населених пунктів у територіяльні громади за кілька років маленькі села в них вимруть. Оскільки жодна копійка на ці села не буде йти. Очевидно, що депутати будуть працювати на інтереси районного центру, тобто на своїх виборців, тож більшість грошей піде в райцентр. Селам же від таких об'єднань користі майже немає. Давайте говорити відверто ‒ ніякого добровільного об'єднання громад немає, доки немає закону про місцевий референдум", ‒ повідомив Юрій Левченко.

На зустрічі в Нових Санжарах Юрій Левченко звернув увагу на прорахунки влади в економічній політиці, а також презентував бачення ВО "Свобода" у цій царині.

"У нас залишився лише один стратегічний ресурс ‒ земля. Підприємства подаровані та розпродані, наука майже знищена. Ми як держава можемо піднятися в економічні лідери тільки коштом земель сільськогосподарського призначення. Сьогодні на землі можна зациклити всю економіку України. Продавши землю у приватні руки, країна втратить можливість контролювати її використання. Натомість влада збільшила фінансування карально-правоохоронних органів, щоб убезпечити себе від народного гніву. Ця тенденція триває в прокуратурі, судах тощо. Необхідно змінювати цю систему", ‒ зазначив Юрій Левченко.

Народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Левченко також зустрівся з мешканцями Карлівки, завітав до міського голови-свободівця Олександра Наконечного та поспілкувалися з його командою. Під час зустрічі націоналіст обговорив із громадою загальнонаціональні та місцеві проблеми, шляхи їх розв'язання, а також дав відповіді на запитання містян.

Юрій Левченко зачепив низку важливих питань: відповідальности громадян за своє волевиявлення під час виборів, роботу Верховної Ради України, ринок землі сільськогосподарського призначення, недоторканність народних депутатів та багато иншого.

"Свобода ‒ єдина партія, яка постійно і поступово виступає проти продажу землі сільськогосподарського призначення. Хочете продати, продайте державі", ‒ наголосив Юрій Левченко.

Під час зустрічей свободівець закликав громаду ретельно відстежувати голосування народних депутатів, адже цей показник ‒ один з найважливіших в оцінці того чи того політика.

"Поки ми не будемо перевіряти і давати оцінку голосуванням народних депутатів, доти нічого в державі не зміниться. З трибуни депутати говорять, що законопроєкт, розгляд якого триває, є шкідливим, водночас вони самі за нього голосують. Вони так роблять, бо знають, що більшість громадян не будуть перевіряти, як хто голосує. Тому я закликаю кожного, йдучи на вибори, приділити хоча б трохи часу, щоб проаналізувати, хто з кандидатів як голосував за ті чи ті законодавчі ініціятиви, хто в яких партіях був, а вже потім вирішувати, чи гідна така партія або людина вашого голосу", ‒ зазначив Юрій Левченко.

Наостанок свободівець подякував містянам, які прийшли й поставили безліч питань попри скажену спеку та окремо свободівцям Полтавщини за теплий прийом.

Світлини: goo.gl.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"