ВО "Свобода"

ENG

4 серпня 2017
Свободівці контролюють розслідування справи кровавого нападу на побратима Олега Супруненка
Свободівці контролюють розслідування справи кровавого нападу на побратима Олега Супруненка

4 серпня 2017 року в Миргороді відбулося засідання сесії міської ради, де вчергове обговорили справу жорстокого побиття керівника фракції ВО "Свобода" у Миргородській міськраді Олега Супруненка. На сесію також завітав народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Левченко.

Свободівці Полтавщини, комбатанти "Легіону Свободи" та представники инших націоналістичних організацій приїхали отримати звіт поліції щодо результату досудового розслідування у кримінальному провадженні про розбійний напад на голову фракції ВО "Свобода" Олега Супруненка.

Начальник Миргородського відділу поліції Володимир Река проінформував, що за фактом розбійного нападу із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень Миргородським відділом поліції було розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України. Згодом розслідування цієї резонансної справи передали слідчому управління ГУНП Полтавщини. Правоохоронці мають три версій нападу. Не відкидають і версію, пов'язану з політичною діяльністю Олега.

"Історія йде про спіралі. Дивно, що депутати під час надання показів користуються 63 статтею як підставою відмовитись від свідчень. Це схоже на кругову поруку. Адже свободівець Олег Супруненко ‒ їхній колега. Закликаю обранців міста Миргорода задуматися, бо це може трапитися з кожним, якщо не покарають і замовників, а не лише виконавців. Прошу особисто звертатися до мене, якщо маєте факти чи певні відомості щодо ситуації з побиттям Олега Супруненка", ‒ наголосив народний депутат ВО "Свобода" Юрій Левченко.

Анатолій Ханко, свободівець, заступник голови Полтавської обласної ради зазначив, що це не просто побиття з викраденням телефона ‒ це спроба вбивства на політичному підґрунті.

"Олег боровся за добробут миргородців. Кров свободівця на руках тих депутатів міськради, котрі голосували всупереч питанням, які піднімав Олег", ‒ зауважив Анатолій Ханко.

Депутат Полтавської міської ради, боєць "Легіону Свободи" Юліан Матвійчук наголосив, що за три тижні слідчих дій єдиним результатом стало покарання рядових поліціянтів, які приїжджали на виклик і дві години теревенили, замість шукати потерпілого. Якщо громада втратить відчуття захисту від поліції ‒ "Свобода" разом із громадою почнуть самостійно карати винних і забезпечувати здійснення своїх прав на безпеку.

Націоналісти разом із громадою Миргорода триматимуть на контролі слідство. Якщо вимоги не будуть задоволені до наступної сесії ‒ громада не виключає самосуд, адже люди вже побоюються за своє власне життя в Миргороді й на території регіону.

Нагадаємо, що 12 липня 2017 року в Миргороді, приблизно о 1-й годині ночі, на депутата-свободівця Олега Супруненка напали невідомі у масках, коли він повертався з роботи, адже працює слюсарем на Миргородському арматурному заводі, побили його та забрали телефон і нетбук. До лікарні його доправили у комі. Стан Олега залишається стабільно тяжким. 23-й день за його життя борються полтавські медики.

Світлини: goo.gl.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"