ВО "Свобода"

ENG

29 липня 2017
У Полтаві відбувся перший етап навчання керівників та активу районних і міських парторганізацій
У Полтаві відбувся перший етап навчання керівників та активу районних і міських парторганізацій

29 липня 2017 року в Полтаві відбувся перший етап навчання керівників та активу районних та міських партійних організацій. Вишкіл провів очільник "Українських студій стратегічних досліджень", заступник Голови ВО "Свобода" з питань політичної освіти Юрій Сиротюк. У заході також взяв участь експерт "Українських студій стратегічних досліджень" Юрій Олійник.

Юрій Сиротюк провів чотиригодинну лекцію та презентував збірник матеріялів "ІV Бандерівських читань". Навчання почалося з ідеологічної лекції про партію, український націоналізм, історію та сучасний стан націоналізму в Україні. Свободівець докладно зупинився на реалізації "Програми захисту українців", партійному будівництві та структурі партії, зв'язках з громадськістю та роботі пресової служби. Юрій Олійник розповів про геополітику та сучасні перспективи розвитку держави.

Владислав Контарчук
Владислав Контарчук

Заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Владислав Контарчук розповів про стратегію та план роботи обласної організації на ІІ півріччя 2017 року.

"Сьогодні перед націоналістами постають нові виклики та завдання. Революція це не зміна однієї мафії иншою, не бунт п'яної матросні. Революція ‒ це творчий, організований, дисциплінований, інтелектуальний процес здобуття влади нації на своїй землі. Тому для підвищення рівня освічености, кваліфікації виникає потреба у проведенні таких навчань", ‒ наголосив Юрій Сиротюк.

Наступний етап навчання відбудеться за місяць у м. Лубни для представників инших районних та міських організацій ВО "Свобода".

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"