ВО "Свобода"

ENG

29 липня 2017
Юрій Сиротюк презентував збірник матеріялів ІV Бандерівських читань у Полтаві
Юрій Сиротюк презентував збірник матеріялів ІV Бандерівських читань у Полтаві

29 липня 2017 року в Полтаві за сприяння місцевих свободівців Юрій Сиротюк презентував збірник матеріялів ІV Бандерівських читань "Як завершити Українську національну революцію". У заході також взяв участь експерт "Українських студій стратегічних досліджень" Юрій Олійник.

Незважаючи на негоду, у Сонячному парку міста півтори години тривала презентація книги, що завершилася спілкуванням з аудиторією, яка не бажала розходитися. Здебільшого, на заході були присутні студенти-історики та місцеві науковці. Вони долучилися до обговорення нагальних проблем. У центрі уваги були питання мовної ідентичности, проблеми олігархічної окупації влади тощо.

Презентуючи збірник матеріялів ІV Бандерівських читань, очільник "Українських студій стратегічних досліджень", організатор Бандерівських читань, заступник голови ВО "Свобода" з ідеологічних питань Юрій Сиротюк, зазначив: "Крім нас, ніхто українську революцію не продовжить і не завершить. Поширення зневіри ‒ це головна зброя Путіна в наступному етапі визвольних змагань, коли нас спробують роз'єднати. Якщо ми не закінчимо цю революцію, то "закінчать" нас".

Зазначимо, що IV Бандерівські читання відбулися цьогоріч на початку лютого в Київському міському будинку вчителя. Захід присвячений 100-літтю Української революції та пошуку шляхів її завершення сьогодні. У читаннях узяли участь провідні науковці, ветерани московсько-української війни, теоретики та практики українського націоналізму.

Праця "Як завершити національну революцію" аналізує умови й причини провалу Української Революції сторічної давнини. У книзі автори формулюють першочергову мету для українців, щоби усе таки здійснити національну революцію; методи, за допомогою яких це зробити і як чинити, щоб не втратити Українську державу під час війни.

Світлини: photos.app.goo.gl.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"