ВО "Свобода"

ENG

27 липня 2017
Костянтин Красовський: Призначення прихильника терористів на керівну посаду ‒ це питання державної безпеки
Костянтин Красовський: Призначення прихильника терористів на керівну посаду ‒ це питання державної безпеки

Питання про призначення прихильника терористів так званого головного лікаря "ЛНР" Володимира Клімова на посаду головлікаря Кременчуцького пологового будинку навіть не має звучати. Про це 26 липня 2017 року заявив голова Кременчуцької міської організації ВО "Свобода" Костянтин Красовський в етері "Громадське.Кременчук".

Свободівець акцентував на тому, що питання про призначення Володимира Клімова на посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку ‒ проблема державної безпеки.

"Ми маємо підтримувати державу в усьому ‒ не лише в економічних, але й в політичних напрямках. Кременчуцька "Свобода" відразу наголосила, що виступає проти призначення терориста на керівну посаду та робитиме все, щоби цього не допустити.

Сьогодні Україна впроваджує санкції проти агресора та утворених "ЛНР" і "ДНР". Також ми просимо країни Европи та США запровадити відповідні санкції проти Росії. Працевлаштовуючи на керівну посаду людину, яка відігравала керівну роль на території самопроголошеної республіки, ми знівелюємо саму ідею боротьби.

Від санкцій та війни страждає українська економіка. Потрібно розуміти, що Европі також вони не вигідні. Ми маємо чітко дотримуватися державницької політики", ‒ наголосив голова Кременчуцької міської організації ВО "Свобода" Костянтин Красовський.

Націоналіст нагадав про випадок, коли судинний хірург приїхав до Кременчука з Донецької обласної лікарні, але це сталося, коли лише розпочалася агресія. Тим часом скандально відомий Клімов пропрацював у "ЛНР" та поїхав працювати в Білгород. "Звісно, нам потрібні лікарі, але чому ця людина досі не приїхала в місто, не дала свідчення СБУ? Такі люди обов'язково мають проходити поліграф. Питання про посаду головного лікаря навіть не має стояти. Після відповідних перевірок він може працювати акушером.

Ми стали свідками того, що на останньому сесійному засіданні Кременчуцької міської ради відбулося маніпулювання питанням про можливе призначення Клімова на посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку. Під час обговорень міський голова Кременчука надав неправдиву інформацію, що тимчасова слідча депутатська комісія вже створена. Проте насправді питання про створення цієї комісії перенесли на кінець засідання, коли активісти, що виступили проти призначення Клімова, та депутати розійдуться. Тому не дивно, що питання про її створення не проголосували, зокрема і фракція міського голови", ‒ додав свободівець.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"