ВО "Свобода"

ENG

14 липня 2017
Свободівці вимагають, щоби Кременчуцький військовий ліцей очолила компетентна особа з належним досвідом
Свободівці вимагають, щоби Кременчуцький військовий ліцей очолила компетентна особа з належним досвідом

14 липня 2017 року на сесії Полтавської обласної ради депутати підтримали позицію фракції ВО "Свобода" та не проголосували за укладання трудового контракту з Валерієм Марченком, чинним начальником Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Анатолій Ханко
Анатолій Ханко

Напередодні сесії заступник голови Полтавської облради свободівець Анатолій Ханко на засіданні конкурсної комісії заявив, що депутати-свободівці не підтримують рішення залишити на посаді начальника Кременчуцького військового ліцею теперішнього керівника Валерія Марченка через відсутність у нього патріотизму та професійну некомпетентність. "Свобода" робитиме все, щоб це рішення не пройшло, ‒ наголосив свободівець.

Голова Кременчуцької міської "Свободи" Костянтин Красовський наголосив, що комісія, яка проводила конкурсний відбір кандидатів, сформована з порушеннями.

Костянтин Красовський
Костянтин Красовський

"Важливо, щоби ліцей очолила людина з військовим досвідом. Після децентралізації майно належить місту, а в комісії переважна більшість ‒ працівники обласної держадміністрації. Вважаю їх упередженими. Потрібно ухвалити відповідне положення про склад комісії та провести новий конкурс на посаду начальника Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою", ‒ наголосив він.

Депутати облради підтримали позицію фракції "Свободи" та не проголосувала за рішення про укладення трудового контракту з нинішнім начальником ліцею Валерієм Марченком.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"