ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2017
Побитий у Миргороді свободівець Олег Супруненко прийшов до тями
Побитий у Миргороді свободівець Олег Супруненко прийшов до тями

Побитий у Миргороді свободівець Олег Супруненко другий день у стані коми, Голова Миргородської міської організації ВО "Свобода" прийшов на деякий час до тями та повідомив про деталі політичної розправи. Нині націоналіст знову впав у кому та перебуває в реанімації.

12 липня 2017 року в Миргороді о 1-й годині ночі на свободівця Олега Супруненка напали невідомі у масках, коли він повертався з роботи, адже працює слюсарем на Миргородському арматурному заводі. Чоловіки були озброєні палицями, якими нанесли тяжкі поранення націоналісту: серйозні травми голови та численні переломи. Олега покинули у непритомному стані на узбіччі. До лікарні його доправили у комі.

"Ми вважаємо, що побиття свободівця Олега Супруненка ‒ цілеспрямований замах на життя та здоров'я нашого побратима через його політичні погляди. Всеукраїнське обєднання "Свобода" вимагає об'єктивного розслідування та покарання винних. Через цю подію завтра, 14 липня" відбудеться екстрене скликання позачергової сесії міськради, на якій розглянуть на нададуть оцінку роботи місцевих правоохоронних органів. Закликаю всіх небайдужих допомогти врятувати життя свободівцю, націоналісту, прекрасному батьку та чоловіку", ‒ зазначив голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Валерій Черняков.

Картка ПриватБанку для допомоги: 5168 7573 2553 9445, Аніка Лісовець (дружина Олега Супруненка).

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"