ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
У Миргороді вчинено напад на депутата міськради свободівця Олега Супруненка
У Миргороді вчинено напад на депутата міськради свободівця Олега Супруненка

12 липня 2017 року в Миргороді було здійснено напад на Олега Супруненка, голову фракції ВО "Свобода" у Миргородській міській раді, очільника міської "Свободи".

За попередньою інформацією, напад вчинили о 1-й годині ночі, коли Олег повертався з роботи (він працює слюсарем на Миргородському арматурному заводі). Свободівця знайшли з численними переломами та травмами, також зникли його рюкзак із речами.

"Наш побратим перебуває в реанімації у тяжкому стані, він дістав численні травми, що загрожують життю. Ймовірно, за ним вели спостереження. Не виключаємо, що це політична розправа. У Миргородській міській раді "Свобода" перебуває в опозиції. Олег Супруненко займає чітку політичну позицію та перебуває у протистоянні з провладною більшістю, зокрема захищає інтереси миргородців щодо зменшення тарифів на проїзд. Тому припускаємо, що напад міг статися з політичних мотивів. У зв'язку з цим "Свобода" вимагає від правоохоронних органів провести швидке та неупереджене розслідування", ‒ заявив заступник голови Полтавської обласної ради свободівець Анатолій Ханко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"