ВО "Свобода"

ENG

16 червня 2017
З ініціятиви полтавських депутатів-свободівців питання консервації Кадетського корпусу зрушило з місця
З ініціятиви полтавських депутатів-свободівців питання консервації Кадетського корпусу зрушило з місця

16 червня 2017 року відбулося засідання Полтавської міської ради, на яке не пускали представників громадськости, що викликало перші конфлікти. Зрештою, депутати підтримали вимогу "Штабу спротиву", до якого входять і свободівці, та запровадили мораторій на встановлення нових тимчасових споруд у Полтаві.

Депутати-свободівці одностайно підтримали зняття скандальних питань: стосовно резонансного будівництва п'ятиповерхівки поблизу історичної будівлі Кадетського корпусу та конфліктне питання розміщення нової стоянки на місці Прирічного парку.

"Зараз в місті ми маємо розбиту архітектурну пам'ятку. Кадетський корпус потрібно законсервувати та надалі утримувати. Одне з таких рішень ‒ передати на баланс Міністерству оборони. Відомство надало відповідь, що там вже забудований плац і якщо ми далі забудовуватимемо прибудинкову територію Кадетського корпусу ‒ подальша його доля плачевна", ‒ зазначив Юліан Матвійчук, очільник фракції ВО "Свобода" у Полтавській міській раді.

Представники фракції ВО "Свободи" подали проєкт рішення про консервацію Кадетського корпусу. Перший крок ‒ виготовлення проєктної документації.

"Депутати підтримали проєкт рішення, але його потрібно доопрацювати. Управління капітального будівництва безпосередньо займатиметься консервацією проєкту. Нарешті питання зрушило з місця. На наступній сесії його мають підтримати", ‒ наголосив націоналіст.

Депутати-свободівці також підтримали рішення про заборону встановлення споруд на "Газетній арці" по Соборності, 27. Нагадуємо, що там 5 квітня відбулося криваве протистояння між патріотами та владою щодо незаконного привласнення території у центрі міста. Тепер там заборонено зводити, встановлювати споруди.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"