ВО "Свобода"

ENG

3 червня 2017
Свободівці Полтавщини долучилися до проведення Всеукраїнського фестивалю "Місто професій"
Свободівці Полтавщини долучилися до проведення Всеукраїнського фестивалю "Місто професій"

3 червня 2017 року в Карлівці за сприяння міського голови Карлівки свободівця Олександра Наконечного відбувся перший на Полтавщині Всеукраїнський фестиваль "Місто професій".

Захід зібрав справжній аншлаг. Окрім батьків та підлітків, найпозитивніші враження здобула саме малеча. На заході всі отримали яскраві емоції, корисні контакти та цікаві навички.

Дітлахи разом із батьками спробували себе у більш ніж 80 різних професій, а саме ‒ пожежників, будівельників, газозварників, кухарів, кінологів, поліцейських, бухгалтерів, інженерів, стилістів, програмістів тощо. Підлітки познайомилися з професіями, які зможуть здобути на основі базової середньої освіти (9 класів) та повної середньої освіти (11 класів) у професійно-технічному училищі №50 міста Карлівки Полтавської области. До проведення масштабної інтерактивної акції долучилися ‒ Карлівська міська рада, ПТУ-50 міста Карлівка, райдержадміністрація, районна рада, ТОВ "Промінь", ТОВ "АПК Докучаєвські чорноземи", Ланнівська агропромислова група.

"В Україні цей фестиваль проходить вчетверте, а на Полтавщині вперше. У 2014 ‒ 2015 роках, коли ми з побратимами захищали Україну від московських загарбників, ми знали, що відстоюємо майбутнє молодого покоління, щоб наші діти стали патріотами та збудували нову країну. Тут перебувають майбутні працівники аграрно-промислового комплексу, поліціянти, пожежники та инші. Разом ми збудуємо кращу Україну", ‒ наголосив заступник голови Полтавської обласної ради свободівець Анатолій Ханко.

"Дуже приємно, що саме наше місто приймає у себе це свято. Для дітей найважливіше, щоб кожен з них відчував, що він потрібен. Для мене особисто та моєї команди подібні ініціятиви ‒ щоденна робота. У нас багато програм із розвитку культурної царини та розвитку молодого покоління. Ми повинні це робити", ‒ додав міський голова Карлівки свободівець Олександр Наконечний.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"