ВО "Свобода"

ENG

26 травня 2017
На Полтавщині відкрили меморіяльну дошку полеглому бійцю Антону Дзерину
На Полтавщині відкрили меморіяльну дошку полеглому бійцю Антону Дзерину

26 травня 2017 року комбатанти "Легіону Свободи" Тарас Синяговський та Ігор Скляр разом зі свободівцем Андрієм Тимощуком та місцевими активістами відкрили пам'ятну дошку на честь полеглого бійця Антона Дзерина в с. Бутенки Кобеляцького району Полтавської области.

20-річний боєць 1-ї штурмової роти 24-го штурмового батальйону "Айдар" за позивним "Пікассо" загинув неподалік Мар'їнки Донецької области в березні цього року. Антон був вихованцем Бутенківської загальноосвітньої школи, яку закінчив у 2012 році. Старший солдат, навідник-оператор бронемашини піхоти героїчно поліг у бою з диверсійно-розвідувальною групою.

"Кожен герой московсько-української війни, можливо, не усвідомлюючи цього, виконує сьому заповідь декалогу: "Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи". На жаль, багато захисників гине в боротьбі за Українську державу. Наш обов'язок ‒ пам'ятати чин кожного героя і виконати п'яту заповідь декалогу: "Пімсти смерть Великих Лицарів", ‒ наголосив депутат Полтавської обласної ради, учасник московсько-української війни Ігор Скляр.

Ініціятором встановлення меморіяльної дошки на честь "Пікассо" став прихильник місцевої "Свободи", підприємець Павло Гунжель. Саме завдяки його внеску та активності це вже друга плита на стіні Бутенківської школи. Власним коштом Павло також виготовив пам'ятну дошку герою Небесної сотні Петрові Гаджі, який помер 22 березня 2014 року від отриманих газових опіків бронхів та легень у сутичках під час Революції гідности.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"