ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Завдяки активності полтавських свободівців на державного реєстратора відкриють кримінальну справу
Завдяки активності полтавських свободівців на державного реєстратора відкриють кримінальну справу

19 травня 2017 року свободівці разом із учасниками московсько-української війни завітали до Управління державної реєстрації Головного територіяльного управління юстиції у Полтавській області.

Ветерани поспілкувалися з державним реєстратором, яка, на думку бійців, причетна до незаконно оренди землі, що мала належати їм та їхнім родинам.

Учасники бойових дій подали документи на отримання земельних ділянок у Новосанжарському районі до обласного Держгеокадастру (разом 17 га). Бійці зробили проєктну документацію за власний кошт, витратили більше шести місяців на її розроблення. Коли земля вже майже була передана у їхню власність, державний реєстратор передала ці земельні ділянки в оренду ТОВ "Обрій", співорганізатором якої є депутат Полтавської міської ради пан Кива, від фракції "Совість України".

Приватний підприємець обробляє та засіває ділянку бійців московсько-української війни. На думку громади, державний реєстратор Ольга Кабаченко не звернула уваги на різні кадастрові номери ділянок або завідомо порушила закон та зробила документи на оренду землі "атовців".

Згідно з офіційною відповіддю на звернення громадської спілки "Координаційна Рада громадський організацій учасників АТО", Решетилівській районній державній адміністрації не відомо про оренду земельних ділянок у Решетилівському районі з фірмою ТОВ "Обрій". На думку учасників бойових дій, представник державної реєстраційної служби використала свою посаду щоби віддати зарезервовані ділянки цьому приватному підприємству.

У кабінет реєстратора громада викликала поліцію. Правоохоронці склали протокол, опитали сторони конфлікту, тож за фактом буде відкрито кримінальне провадження та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Це перший випадок в Україні, коли державного реєстратора зловили на зловживанні у справі бійців московської-української війни. Хлопці витратили свій час та величезну суму коштів, щоб оформити земельні ділянки, які їм надають згідно з законом. Зрештою, на жаль, депутати продовжують вирішувати свої земельні питання за рахунок учасників бойових дій", ‒ наголосив комбатант "Легіону Свободи" Юліан Матвійчук.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"