ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Ветеран московсько-української зустрівся з полтавськими гімназистами
Ветеран московсько-української зустрівся з полтавськими гімназистами

Напередодні Дня пам'яти жертв Другої світової війни до малечі 17-ї гімназії Полтави завітав комбатант "Легіону Свободи", депутат-свободівець Тарас Синяговський. Націоналіст зустрівся з учнями 5-Б класу та розповів маленьким полтавцям про Другу світову війну, про мільйони жертв серед військових і мирного населення десятків країн.

"Україна втратила у цій війні більше 10 млн людей. У війні загинув кожен п'ятий українець. Совєцька влада нищила українців у штрафбатах, використовувала як гарматне м'ясо у боях. Сотні тисяч були відправлені на каторгу до Сибіру за проукраїнську позицію. Від часу закінчення Другої світової війни минуло більше 70 років, але точних відомостей про людські втрати України у воєнному вогнищі все ще немає", ‒ наголосив Тарас Синяговський.

Учасник бойових дій на сході України порівняв часи Другої світової з сучасною московсько-українською війною.

"Молодому поколінню треба вчитися, розвиватись, цікавитись справжньою історією країни і враховувати уроки минулого", ‒ зазначив ветеран московсько-української війни Тарас Синяговський.

Разом з учнями легіонер сплів Вінок миру і добра, який складається з червоних маків та білих ромашок і прикрашений яскравими стрічками.

Учасники вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіяльної дошки Денису Синюку, військовослужбовцю ЗСУ, полеглому 2015 року в московсько-українській війні. Денис закінчив полтавську гімназію № 17.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"