ВО "Свобода"

ENG

20 лютого 2017
У Пришибі школярі вшанували героїв Небесної сотні
У Пришибі школярі вшанували героїв Небесної сотні

20 лютого 2017 року в День пам'яти героїв Небесної сотні в селі Пришиб Кременчуцького району свободівка Оксана Івахненко організувала заходи зі вшанування полеглих під час акцій протестів Революції гідности.

Школярі місцевої загальноосвітньої школи I-III ступенів, вчителі, представники культури стали учасниками лінійки "Пам'яти героїв Небесної сотні". Особливо присутні акцентували увагу на наймолодших полеглих активістах - "Десяток юних ангелів Небесної сотні". Вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

"Їх назвали Небесною сотнею ‒ українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом ‒ джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували ‒ за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес. Вони віддали свої життя за всіх нас. Це має пам'ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди! Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!", - наголосила організатор заходу свободівка Оксана Івахненко.

Гості заходу також переглянули історичний фільм про події трирічної давнини та запалили свічки пам'яти.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"