ВО "Свобода"

ENG

22 лютого 2017
Полтавські свободівці приєдналися до Маршу національної гідности
Полтавські свободівці приєдналися до Маршу національної гідности

22 лютого 2017 року, у третю річницю втечі Януковича, на Майдані Незалежности у Києві активісти ВО "Свобода", "Національного корпусу", "Правого сектора", кияни та гості столиці провели Марш національної гідности. Члени та прихильники Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з Полтавщини долучилися до маршу об'єднання українських націоналістичних сил.

Колона націоналістів пройшла від Майдану Незалежности до Парламенту. Біля стін Верховної Ради активісти провели мітинг. Лідер свободівців Олег Тягнибок висунув конкретні вимоги до влади: провести вибори Парламенту та вибори Президента, прийняти закон про вибори за відкритими списками, прийняти закон про імпічмент та инші.

"У Києві на заходах зустрів безліч побратимів! Такі зустрічі надихають. Уперше за багато років націоналісти стали єдиним цілим ‒ мріяв про це від початку політичної дяльности. Очікувано, що після цього маршу посиплеться купа замовних сюжетів у новинах (наприклад, що "Путін нападе"), а в соцмережах активізуються "порохоботи" і ліберали.

Окреслили спільний план дій, адже маємо багато задумів і цілей в побудові успішної держави. Усе наше життя - боротьба. Якщо ти не борешся - означає, що ти вже програв. Усе тільки починається", - наголосив голова Полтавської міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук.

Світлини: photos.google.com.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"