ВО "Свобода"

ENG

20 лютого 2017
Полтавська "Свобода" висловлює співчуття з приводу смерти побратима Василя Мамона
Полтавська "Свобода" висловлює співчуття з приводу смерти побратима Василя Мамона

19 лютого 2017 року пішов у засвіти Василь Мамон ‒ активний прихильник Котелевської районної організації ВО "Свобода". Полтавські націоналісти висловлюють щирі співчуття рідним і близьким побратима.

Василь Мамон
Василь Мамон

"На 72-му році життя відійшов у вічність націоналіст Василь Мамон. Не витримало серце. Навіть на схилі літ Василь Андрійович вболівав за Україну. До останнього боровся за правду і справедливість. Активний громадянин, справжній патріот, людина слова і діла… Сумуємо з приводу великої втрати", - зазначив голова Котелевської районної організації ВО "Свобода" Олександр Ілюха.

Василь Мамон народився 17 квітня 1945 року на Глобинщині. Проживав у селі Деревки Котелевського району. Із 2010 року став прихильником ВО "Свобода". Був учасником З'їзду до 25-річчя партії у Києві та Полтаві. Із перших днів війни на сході України рвався на фронт захищати державу від російського окупанта. Пішов до військкомату, проте там йому відмовили через вік. Активно займався спортом: вів секцію з вільної боротьби, був кандидатом у майстри спорту.

Вічна пам'ять!

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"