ВО "Свобода"

ENG

13 листопада 2017
Роман Чабановський: Провладна партія продовжує маніпулювати результатами виборів до ОТГ
Роман Чабановський: Провладна партія продовжує маніпулювати результатами виборів до ОТГ

Для "Свободи" вибори до об'єднаних територіяльних громад на Полтавщині пройшли вдало. Про це 13 листопада 2017 року заявив заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський в етері телеканалу "Лтава". Головні теми розмови: реформи, децентралізація і підсумки виборів в ОТГ, що відбулися 29 жовтня.

Націоналіст зазначив, що "Свобода" не лише зберегла свій результат, а навіть покращила його, однак провладна партія продовжує маніпулювати результатами виборів.

"Роблячи загальноукраїнський рейтинг, потрібно розмежовувати результати політичних партій, що подавалися списками, та результати самовисуванців (мажоритарку). Якщо аналізувати вибори за партійними спискам без мажоритарки, то люди не підтримують курс провладних партій, зокрема БПП-"Солідарність". Якщо дивитися на обраних керівників, голів ОТГ ‒ ці люди подалися на вибори як самовисуванці. Ми побачили схему, яку відпрацьовувала ще Партія регіонів Януковича, коли балотуються ніби незалежні, а потім виявляється, що вони вступали у фракцію "регіоналів", або нині у фракцію БПП. Зараз деякі голови ОТГ заявили, що їх підтримала БПП, хоча до того ніхто про це не говорив. Тому виникає питання: чи перемогла партія БПП чи ні?

На виборах до Лохвицької ОТГ ми отримали понад 13%, що вдвічі більше в порівнянні з виборами 2015 року. До Лохвицької ОТГ пройшло четверо депутатів від нашої партії. Вони вже були депутатами міської та районної рад, тобто це люди, котрі підтвердили свій авторитет, яким довіряють мешканці. В мажоритарних округах перемагали переважно місцеві мешканці, які були самовисуванцями. Так само наші активісти стали депутатами, зокрема в Новосанжарському районі. В Гребінці маємо менші результати, набрали 4 %. Ми нещодавно там створили організацію з волонтерів та місцевих активістів, для яких це були перші вибори", ‒ повідомив Роман Чабановський.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"