ВО "Свобода"

ENG

26 вересня 2017
Олександр Ілюха: У Котельві ремонтом доріг займаються люди, які розкрадали газоконденсат
Олександр Ілюха: У Котельві ремонтом доріг займаються люди, які розкрадали газоконденсат

До депутата-свободівця Котелевської районної ради, очільника районної організації ВО "Свобода" Олександра Ілюхи надходять численні звернення й скарги на неякісний ремонт доріг у районі. З метою захисту соціяльних прав мешканців району Олександр Ілюха подав офіційні звернення до Котелевської селищної ради з вимогою надати акт прийому-передачі, договір та кошторис на ремонти доріг. Замість актів прийому-передачі отримав лише відписки.

Мешканці повідомили націоналісту, що в травні 2017 року дорожні роботи по вулиці Гоголя проводилися "на швидку руку": асфальт клався за один день товщиною до 5 см на голий пісок та старий щебінь із землею. Таку саму скаргу свободівець отримав у вересні 2017 року від жителів 2-го провулка Лісова.

"На мої чисельні звернення до Котелевської селищної ради про надання акту прийому-передачі асфальтування будь-якої із доріг у Котельві було надано відписки або взагалі не надана відповідь, що є порушенням Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", ‒ наголосив голова фракції ВО "Свобода" у Котелевській районній раді Олександр Ілюха.

Проаналізувавши отримані договори та кошториси, свободівець зрозумів: тендер на ремонт вулиці Гоголя та 2-го провулка Лісова не проводився, асфальтування дороги поділили на частини, по 200 тисяч гривень; роботи виконав однин підрядник ‒ ТОВ "Котельвашляхбуд" (директор ‒ В'ячеслав Березка). Протяжність асфальтованих доріг різна, але на всі роботи сума спрямована однакова ‒ по 200 тис. грн.

"Вивчивши документи, мені стало зрозуміло, ремонтом доріг у селищі займаються люди, які вже відсиділи за розкрадання газоконденсату. Можливо, ще й колишній "регіонал", заступник голови селищної ради Володимир Гриценко отримує якісь преференції у вигляді відремонтованої дороги до будинку? Чи може діють чергові закулісні домовленості про "відмивання" б'юджетних коштів?" ‒ припустив свободівець.

Директора підприємства ТОВ "Котельвашляхбуд" В'ячеслава Березку, у минулому начальника Котелевського районного відділу міліції, 31 травня 2010 року співробітники СБУ та внутрішньої безпеки Головного управління Міністерства внутрішніх справ затримали за підозрою в скоєнні регулярних крадіжок газоконденсату. Також відомо, що селищний голова Іван Гаркавенко у 90-х роках теж займався крадіжкою газоконденсату, за що той і відсидів.

"На мою думку, депутати і селищний голова розпоряджаються б'юджетом не надто прозоро. Я не відступлюся та продовжу стежити за ремонтом доріг. Перш ніж говорити мені, що я ворог номер один для Котельви чи мені краще поїхати на Донбас, владі краще розібратися із собою, а потім говорити про Европу", ‒ пояснив голова фракції ВО "Свобода" у Котелевській районній раді Олександр Ілюха.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"