ВО "Свобода"

ENG

15 вересня 2017
Юліан Матвійчук: Люди повинні мати можливість себе захищати, адже бандит завжди озброєний, а простий українець ‒ ні
Юліан Матвійчук: Люди повинні мати можливість себе захищати, адже бандит завжди озброєний, а простий українець ‒ ні

15 вересня 2017 року на черговому пленарному засіданні сесії Полтавської міськради депутати підтримали ініційоване очільником фракції ВО "Свобода" Юліаном Матвійчуком звернення до Верховної Ради із закликом ухвалити закон "Про цивільну зброю та боєприпаси".

Перед ухваленням рішення виступив Юліан Матвійчук:

"Зараз звернення доопрацьовано. Хочу наголосити, що ми говоримо про спрощений механізм отримання зброї, а не про повну легалізацію. Пам'ятаємо стрілянину у Полтаві, на пляжі Дублянщина, коли злочинці мали зброю, а инша людина не змогла захистити свого власного батька. Люди повинні мати можливість себе захищати в подібних ситуаціях, адже бандит завжди озброєний, а простий українець ‒ ні! Вважаю, що це одна з основ демократичного устрою, яка забезпечить реалізацію базового права людини на самозахист. Є багато прикладів запровадження подібних законів европейськими країнами. Там цей механізм призвів до спаду злочинности приблизно на 50 %", ‒ наголосив очільник фракції ВО "Свобода" у Полтавській міськраді.

Проєкт "Про звернення депутатів Полтавської міської ради до Президента України та голови Верховної Ради України щодо важливості ухвалення закону "Про цивільну зброю та боєприпаси" було підтримано 22 голосами.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"