ВО "Свобода"

ENG

15 лютого 2017
Полтавські свободівці вимагають від міської ради знизити єдиний податок для підприємців 2-ї групи
Полтавські свободівці вимагають від міської ради знизити єдиний податок для підприємців 2-ї групи

15 лютого 2017 року полтавські свободівці разом із підприємцями мітингували під стінами міської ради. Активісти вимагали скликати позачергове засідання сесії та зменшити податкове навантаження для підприємців 2-ї групи.

Нові запровадження уряду Гройсмана із підвищення мінімальної заробітної платні, а відповідно і податків, можуть призвести до звільнення працівників, переведення їх на менші ставки чи виплат у "конвертах". Зважаючи на те, що встановлення ставки єдиного податку для підприємців 2-ї групи лежить у повноваженнях міської ради, полтавська опозиція вимагає зменшити податкове навантаження на цю категорію підприємців.

"Даною акцією ми вимагаємо скликати позачергову сесію міськради та зменшити єдиний податок для 2-ї групи підприємців до 10% від мінімальної заробітної плати. У грошовому еквіваленті - усі підприємці другої групи щомісяця сплачуватимуть із працівника на 320 гривень менше, ніж зараз.

Три роки тому ми збиралися під міськрадою проти режиму, який знищує власне місто. Зараз ситуація повторюється: людей не чують. До влади допустили "бариг", які не думать про свій народ, про свою країну, а переймаються власною кишенею. Платники податків, підприємці, що сьогодні зібралися, - це основна артерія міста. Таке відчуття, що їхні гроші "ширка" вважає своїми. У міській раді 42 депутати, які повинні представляти інтереси 300 тисяч полтавців, а не однієї людини. Сьогоднішня акція підтримки підприємців - перші паростки великих протестів", - зазначив голова фракції ВО "Свобода" у Полтавській міськраді Юліан Матвійчук.

Голови опозиційних фракцій подали пакет документів, протокол із 14-ма підписами для скликання позачергової сесії задля зменшення єдиного податку для ФОПів 2-ї групи. Міський голова має 10 днів аби скликати сесію.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"