ВО "Свобода"

ENG

10 лютого 2017
Полтавські свободівці із гуманітарним вантажем відвідали позиції українських захисників на сході
Полтавські свободівці із гуманітарним вантажем відвідали позиції українських захисників на сході

10 лютого 2017 року голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Валерій Черняков та голова міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук повернулися з поїздки передовими позиціями російсько-української війни на сході країни. Націоналісти доправили захисникам гуманітарну допомогу та відремонтовану автівку ВАЗ 452.

У поїздці на схід України з волонтерською місією також взяли участь свободівець Олег Головченко та капелан Іван Орловський.

Полтавські волонтери відвідали деякі позиції 54-ї та 93-ї бригад. Зокрема передали допомогу бійцям на Світлодарській дузі, а також побратимам із підрозділу "Карпатська Січ", які несуть службу поблизу Кримського.

"Хлопцям на передову ми відвезли засоби гігієни, продукти - м'ясо, рибу, вареники, галушки по-полтавському, - теплі речі та різні смаколики. Передали побратимам автівку у користування. Приємно бачити щасливі усміхнені обличчя. Наша підтримка та спілкування - надзвичайно потрібні захисникам. А ми надихаємося їхньою звитяжністю для справ заради України", - поділився голова міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук.

Проїжджаючи Волохів Яр свободівці відвідали місце вічного спокою бійця "Карпатської Січі" Мирослава Мисли, який героїчно загинув у бою з ворогом.

"Крайньою точкою у маршруті цієї поїздки стали позиції біля села Кримське. Уночі російські найманці обстріляли дорогу із гаубиць. Ворог не дотримується жодних домовленостей. Але українські захисники - мужні, сильні і дають окупантам гідну відсіч", - додав націоналіст.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"