ВО "Свобода"

ENG

23 листопада 2016
Депутати Полтавської облради не проголосували за повторне присвоєння Степанові Бандері та Романові Шухевичу звань Героїв України
Депутати Полтавської облради не проголосували за повторне присвоєння Степанові Бандері та Романові Шухевичу звань Героїв України

23 листопада 2016 року на пленарному засіданні одинадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання депутати не підтримали звернення фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" про відновлення історичної справедливости та повторне присвоєння Степанові Бандері, Романові Шухевичу звань Героїв України (посмертно). Депутатський корпус обласної ради віддав лише 32 голоси за проєкт рішення, замість необхідних 42.

"Українці зобов'язані пам'ятати героїв своєї нації. Антиукраїнська та антидемократична адміністрація Януковича розгорнула декілька років тому широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах - мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціяльному, економічному, культурному та духовному. Несправедливою постановою Донецького окружного адміністративного суду було скасовано званння Героїв України Степанові Бандері та Романові Шухевичу. А це - одна з численних ланок неоголошеної війни проти нашої держави", - наголосив депутат Полтавської обласної ради від ВО "Свобода" Ігор Скляр.

Нагадуємо, що повернення звань Героїв України націоналістам є не тільки відновленням історичної справедливости, але й однією з вимог Революції гідности, яка пройшла під гаслами української національно-визвольної боротьби. Степан Бандера та Роман Шухевич поклали життя на будівництво сильної незалежної держави. Під їхнім проводом визвольна боротьба тривала десятки років, поєднуючи роздерті імперіями терена славної України.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"