ВО "Свобода"

ENG

12 жовтня 2016
За наполяганням свободівців Лубенська міськрада виділила кошти на новий рентгенапарат та підтримку ОСББ
За наполяганням свободівців Лубенська міськрада виділила кошти на новий рентгенапарат та підтримку ОСББ

12 жовтня 2016 року відбулося 11 позачергове пленарне засідання сесії Лубенської міської ради. Одним із головних питань порядку денного був проєкт "Про внесення змін до показників бюджету міста на 2016 рік".

У рамках цього проєкту рішення депутати розглянули ряд надважливих пропозицій для діяльности та розвитку міста. Зокрема, пропозицію про виділення 2 мільйонів 300 тисяч на купівлю нового рентгенапарату для Лубенської комунальної центральної міської лікарні та виділення 200 тисяч гривень на програму підтримки Лубенських ОСББ. Тривалий час місцеві свободівці наполягали на підтримці даних пропозицій.

Звернення свободівця Валерія Больбота
Звернення свободівця Валерія Больбота

"Спираючись на значне перевиконання дохідної частини міського бюджету, фракція ВО "Свобода" у Лубенській міській раді вже більше трьох місяців тому зверталася до міського голови з пропозицією передбачити виділення коштів на придбання нового рентгенапарату та на програму підтримки Лубенських ОСББ. Радий, що ці пропозиції знайшли підтримку серед депутатів. Також хотілося б подякувати усім платникам податків Лубен, завдяки яким сьогодні місто має можливість вкладати кошти в нормальну діяльність і розвиток нашої громади", - прокоментував депутат Лубенської міської ради від ВО "Свобода" Валерій Больбот.

Зазначимо, що у Лубенській міській раді депутатський корпус складається із представників 10 партій. Фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" складається з трьох депутатів.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"