ВО "Свобода"

ENG

26 липня 2016
Полтавські свободівці долучились до мітингу проти несправедливих тарифів
Полтавські свободівці долучились до мітингу проти несправедливих тарифів

26 липня 2016 року на площі перед Полтавською обласною радою відбувся мітинг проти підвищення тарифів. Полтавська міська організація ВО "Свобода" долучилася до протесту містян і жителів области проти завищених цін на комунальні послуги.

Під час акції було зібрано близько 900 підписів на підтримку проєкту рішення про накладення мораторію на підвищення вартости житлово-комунальних послуг.

Проте депутати обласної ради не розглядали питання встановлення мораторію на введення в дію з 1 липня 2016 року підвищення тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Полтавській области. Натомість ухвалили звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо врегулювання проблем із підвищенням тарифів. Підписи громади Полтавського краю додали до даного звернення.

"Влада розпочала справжній тарифний геноцид українців. Звичайний громадянин уже не в змозі зараз заплатити за комунальні послуги, а після чергового підвищення доведеться платити ще більше. Українські провладні кола нагромаджують величезні статки, а пересічне населення душать непідйомними поборами. Повністю руйнують український середній клас, знищують всі можливости для розвитку середнього і малого бізнесу. Із сучасними заробітними платами та пенсіями підвищення тарифів означає тільки одне - жахливе зубожіння українців. Не дозволимо далі обкрадати народ! Не мовчіть! Не дозволяйте владі лізти у кишені!", - наголосив голова Полтавської міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"